רמי יהושע  – סיוע לעמותות

משרדו של רמי יהושע מסייע באופן קבוע לעמותות. בחרנו לציין כאן רק חלק קטן מהעשייה שלו למען עמותות ער"ן, לראות, אור למשפחות.

ער"ן

עמותת ער"ן הוקמה בשנת 1971 ומפעילה מאז את הקו החם הגדול ביותר בישראל 1201 ומעניקה שירותי עזרה נפשית בטלפון ובאינטרנט, לכלל הציבור הישראלי על כל מגזריו, בצורה אנונימית ומיידית.

במשך למעלה מארבעה עשורים מתנדבי ער"ן מושיטים יד לאנשים במצבי מצוקה ומשבר, בדיסקרטיות, ובצנעה,

במקרים רבים עוסקים מתנדבי ער”ן בהצלת חיים באנשים שקצו בחייהם.

במהלך 18 השנים האחרונות, משרד הפרסום יהושע \TBWA עומד לרשותנו ומלווה את עמותת ער"ן בכל הקשור לפעילות הפרסום והגברת המודעות לפעילויות והשירותים השונים של העמותה.

לאורך כל הדרך הליווי כולו נעשה בהתנדבות מלאה, באדיבות, מקצוענות, ונאמנות למטרות העמותה, ומאפשר לנו להגיע לקהילות השונות הזקוקות לסיוע ומענה.

הקשר האישי עם רמי יהושע, הבעלים של משרד הפרסום יהושע \TBWA החל בשנת 2000, המעורבות שלו ושל הצוות כולו במטרות ובקידום העמותה, לאורך כל השנים הללו, מעורר השראה ומאפשר לעמותת ער"ן להתאים את המסרים לתנאים המשתנים במהלך השנים ולהמשיך ולסייע למאות אלפי פונים כל שנה.

בשנתיים האחרונות, הצוות של משרד הפרסום יהושע \TBWA בהובלת רמי, מלווה את ער"ן במהלך תדמיתי רחב אשר איפשר את הכניסה של העמותה לעולם הדיגיטל והצגת "שבוע הער"נות לעמותת ער"ן" המתקיים בכל שנה בינואר סביב יום המודעות הארצי שחל בתאריך ה 12.01.

הליווי והשירותים שאנו מקבלים באופן שוטף לאורך כל ימות השנה מצוות המשרד הם מגוונים ומותאמים לצרכים המשתנים של העמותה, החל מניהול לקוח, בניית אסטרטגיה וקריאיטיב, הובלת קמפיינים תדמיתיים לניצולי שואה, חיילים, בני נוער וקהילות בסיכון, בכל המדיות השונות: רדיו, עיתונות, טלוויזיה ודיגיטל.

בנוסף, לאורך השנה הליווי כולל הפקת חומרים באופן שוטף, ליוווי שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים אחרים, עיצוב שפה פרסומית לעמותה, עיצוב חומרים לאתר העמותה, ליווי קמפיינים לגיוס מתנדבים ומשאבים ועוד.

כל זאת ומעבר נעשה בהתנדבות והקצאת משאבים יקרים של רמי והצוות הנפלא של המשרד.

היקף הסיוע שאנו מקבלים הנו גדול, הקשר שלנו ברמה יומיומית מול עובדי המשרד מגוון וכולל בין היתר את

מחלקות המדיה, עיצוב , גרפיקה, אסטרטגיה, קריאטיב, ניהול לקוחות, תוכן ומדיה חברתית.

אנו מוקירים תודה והערכה גדולה למשרד הפרסום יהושע\TBWA ולעומד בראשה, רמי יהושע,

על הליווי וההובלה, החדשנות והיוזמות לחדש ולהגיע לקהלים חדשים הזקוקים לעזרה,

האוזן הקשבת של אנשי הצוות, על העבודה המקצועית, הנאמנות והמסירות לאורך השנים.

לראות

עמותת לראות זכתה בתמיכה פרו בונו במשך שלוש השנים האחרונות בין 2016-2018, של משרד הפרסום יהושע\TBWA.

ההתנדבות של הנהלת החברה ברשות רמי יהושע  וצוותי העובדים היצירתיים והמסורים, באה לידי ביטוי בקמפיינים פרסומיים  להגברת המודעות הציבורית לקראת חודש המודעות לבריאות העין החל כל שנה בחודש דצמבר.

קבלנו מהמשרד ,חשיבה מחוץ לקופסה,  יצירתית ,מקצועית  כמו שהם עושים לכל חברה מסחרית המזמינה קמפיין פרסום, אך עבור עמותת לראות הכל  בהתנדבות ומכל הלב עם שירות מעל המצופה.

ללא הירתמות עובדים רבים בחברה עבור העמותה, לא היינו מסוגלים לבצע קמפיינים סופר מקצועיים שהגיעו לכל אחד מאזרחי ישראל ממטרות עמותת לראות : המלחמה בעיוורון המיותר של כל כך הרבה אזרחים רק באמצעות בדיקת עיניים שגרתית, שמטרתה לאתר בעיות ראייה בזמן ולקבל טיפול רפואי הנמצא בסל התרופות של כל אחת ואחד.

התרומה של המשרד לעמותה היא עצומה, בכך שהיא מצליחה לעביר את מטרותינו בצורה חדשנית ונוגעת ללב לקהלים שונים בקהילה כולה.

טיב הקשר עם כל הצוות של הקמפיין, ובמיוחד עם העובד שהיה אחראי מול העמותה, היה על בסיס יום יומי ללא הגבלת שעות עבודה ומעבר לכך.

עבדנו מול כל אנשי המקצוע במשרד שעמדו לרשותנו כדי לבנות קמפיין מקצועי ומנצח בכל שנה מחדש.

כתוצאה מהחשיפה של העמותה, והמסרים שלה למניעת עיוורון מיותר בחברה הישראלית, קיבלה כל שנה היקף גדול יותר, שונה והגיעה לקהלים מגוונים ביותר בכל הארץ באמצעות המדיה המתאימה לכל קהל היעד.

הקמפיין האחרון בדצמבר 2018 היה מאוד חזק והגיע לכל בית דרך הטלוויזיה, הדיגיטל , הרדיו והמודעה בעיתון היומי המופץ חינם בישראל.

שיתוף הפעולה וההקשבה התמידית לצרכים של העמותה, בשילוב הכוחות היצירתיים הביאו תוצאה מנצחת.

זו זכות שקבלנו עבודה פרו בונו כל כך מקצועית וארוכת שנים של המשרד ברשות רמי יהושע, הנותן מכל הלב ו"מדביק" בחיידק הנתינה, את כל הצוות במשרד הנותן שירות מעל ומעבר.

אור למשפחות

עמותת אור למשפחות, עמותה למען הורים ששכלו את יקיריהם במערכות ישראל נוסדה על ידי בשנת 2008, העמותה הוקמה על מנת לסייע לאותם הורים חברי העמותה לחזור ולקיים שגרת חיים בריאה ויוצרת. ובכדי למלא את חייהן בתכנים ובעשייה חברתית משותפת וחיובית, לזמן להן חוויות מעצימות ולחזק קשרי משפחה.

העמותה מקיימת פעילות ענפה ומגוונת עבור כ- 4500 משפחות השכולות להם שותפים הורים, אלמנות אחים ואחיות בכל רחבי הארץ על בסיס יומיומי וזאת על מנת להבטיח רצף של אירועים והזדמנויות למפגש ולהעשרה.

משרד פרסום רמי יהושע נרתם לפעילותינו מתוך אמונה בצדקת דרכה של העמותה וסחף אף את אנשי משרדו. שיתוף הפעולה ביננו החל מחודש אוגוסט 2013 וממשיך עד היום.

משרד הפרסום ואנשי צוותו העניקו לעמותה שירותי פרסום בתרומה מלאה וסייעו בידינו לחשוף את פעילותה של העמותה באמצעי המדיה הכתובה. (עיצוב ופרסום מודעות תודה והוקרה לתורמי ותומכי העמותה וסיוע לפרסומם)

במהלך עבודתי נחשפתי לאנשי מקצוע בתחומי העיסוק השונים החל מהמעצבת הגרפית, אנשי המדיה, מתאמת ביצועים גרפיים, מזכירת מנכ"ל ועוזרת אישית ליו"ר ולבעלים. כולם ללא יוצא מן הכלל נרתמו וסייעו בידינו בנעימות ובמקצועיות ראויים לציון.

תדירות הקשר אינה מתקיימת בשוטף, אלא בתדירות של פעם-פעמיים בשנה.

אך אני יודעת ובטוחה שבכל פנייה ו/או בקשה, משרדו של רמי יהושע על כלל אנשיו יעמדו לרשותי ויעשו ככל יכולתם לסייע בידי על הצד הטוב ביותר.

על כל אלה מלוא הערכתי והוקרתי הרבה.

תבורכו מפי עליון.